Naše jamstvo

Neverjetno smo ponosni na našo ekipo in verjamemo, da bomo ponujamo izdelke najvišje kakovosti za vaše ljubljenčke. Če imate kakršne koli pomisleke glede izdelka, vam priporočamo, da se obrnete na našo službo za pomoč uporabnikom, da bomo lahko čim prej rešili težavo. Ničesar ne prepuščamo naključju, saj želimo najboljše možno doživetje za vašega štirinožca! Zaupanje gradimo, ko spoštujemo vaše potrebe in to je tisto, kar nas žene vsak dan!

Pawww – miesto, na ktorom sa dejú len tie najlepšie veci

Domov je tam, kde je náš pelech Pawww. Nič sa nevyrovná pocitu, keď ste so svojím štvornohým priateľom doma, odrezaní od sveta. S Pawww môžete tento pocit nájsť. Váš domáci miláčik si zaslúži dômyselné a kvalitné výrobky – od výroby cez dopravu až po záručný servis, a to všetko za prijateľnú cenu.

Náš tím je zložený z milovníkov zvierat, ktorí sa snažia venovať vám a vášmu chlpatému priateľovi pozornosť, akú si zaslúžite.

V spoločnosti Pawww sa radi rozprávame o našich domácich miláčikoch a o tom, aké výrobky by mohli byť pre nich miláčikov vhodné.

Ak ten správny výrobok ešte neexistuje, stanovili sme si za cieľ ho nadizajnovať a vyrobiť sami. Napríklad náš jedinečný pelech pre psov s výplňou z borovicového dreva, z udržateľných materiálov, s odnímateľnou textíliou a recyklovaným borovicovým drevom.

Naším cieľom je byť blízko našim zákazníkom. Preto vám odporúčame:
Obráťte sa na nás.

Členovia tímu Pawww s vami radi porozprávajú a zohľadnia vaše rady. Chceme sa neustále zlepšovať a byť ešte lepší v tom, čo robíme. Na to ale potrebujeme spätnú väzbu. Či už prostredníctvom e-mailu, Instagramu alebo telefónu.

Pawww je teda naším projektom, ktorý sa snaží vytvoriť svet, kde ľudia a zvieratá budú najlepšími priateľmi. Jediný svet, v ktorom chceme existovať. Svet, ktorý je prívetivý k vášmu domácemu zvieratku, keď sa na vás pozerá tými veľkými, milujúcimi očami!